Sleva! Probiotika pro květiny 100ml WEIKI Zobrazit větší

Probiotika pro květiny 100ml WEIKI

C57.N03KVETINY100ML.0048

8594199301106

WEIKI

Nový produkt

3 ks

Skladem

105,00 Kč s DPH

86,78 Kč bez DPH

-68,00 Kč

173,00 Kč s DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

Probiotika pro květiny 100ml WEIKI

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Probiotika pro květiny, 100 ml

100% přírodní probiotika podpoří a prodlouží kvetení a posílí růst. Zlepší využití živin z hnojiva i kořenový systém. Užitečné neboli probiotické bakterie také zvýší odolnost květin, urychlí jejich regeneraci a potlačí patogeny. Výsledkem bude více květů, zdravější rostliny a delší doba kvetení. Pro ekologické i konvenční pěstování, bez GMO, vědecky ověřené účinky. Máte větší zahrádku? Vyzkoušejte weiki pro květiny v 250 ml balení.

Koktejl probiotických bakterií, který povzbuzuje ke květu a dodává tolik potřebnou sílu a vitalitu.

Bude oddaným přítelem například pro růži, tulipán, pivoňku, hortenzii, klematis, jiřinku, proskurník, sluncovku, lupinu, krásenku, hvozdík, kontryhel, lilii, měsíček, denivku, zvonek, rozrazil a další krasavice z našich zahrad.

Co jsou probiotika pro rostliny a jak fungují?

Probiotika jsou nyní světovým trendem nejen ve výživě, ale i v přírodním pěstování.

Všech možných mikroorganismů máme v těle víc než vlastních lidských buněk. Pokud převažují ty užitečné (probiotické), jsme odolnější, máme lepší náladu, zažívání i imunitu. Blahodárný vliv probiotik na lidské tělo ostatně v poslední době potvrzuje stále více vědeckých studií.

Ale napadlo vás někdy, že to samé platí u rostlin? Díky probiotickým bakteriím rostliny lépe zakoření, dokáží využít mnohem víc živin z půdy, více porostou i pokvetou, takže se dokážou se lépe bránit nemocem, škůdcům i výkyvům počasí.

Užitečné mikroorganismy pilně rozkládají zbytky rostlinných pletiv, kořínky i odumřelé půdní organismy na základní živiny pro rostliny. Navíc ve formě snadno vstřebatelné i pro ten nejmenší kořínek. Díky lepší výživě je úroda větší, zdravější a chutnější, květiny déle a bohatě kvetou.

Probiotika také zpomalují šíření chorob a zmírňují jejich průběh, takže můžete snížit nebo úplně vynechat pesticidy na ochranu rostlin. Probiotika zkrátka představují moderní a ekologický způsob, jak jednoduše aktivovat přírodní principy pro radost ze zahradničení a dopřát si bohatou úrodu klidně zcela bez chemie. A také ušetřit na zálivce a hnojivech.

Jak weiki pro rostliny používat?

Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z krabičky protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy nebo květy. Weiki nemá žádnou ochrannou lhůtu, vše můžete hned po aplikaci sníst a jen vám to prospěje.

Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní. Mikroorganismy totiž mají rády vlhko, jsou pak aktivnější.  Pro představu: Z jedné lahvičky získáte cca 100 litrů probiotické zálivky nebo postřiku.