Sleva! Zahradní box 290l antracit Zobrazit větší

Zahradní box 290l antracit

C21.280433.0018

5905197268057

Nový produkt

1 Položka

Skladem

763,50 Kč s DPH

630,99 Kč bez DPH

-235,50 Kč

999,00 Kč s DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Zahradní box 290l antracit

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Jak rozplánovat a vhodně vybavit odpočinkovou zónu ve velké otevřené zahradě, na balkoně či terase, aby bylo jednoduché udržovat pořádek? Při plánování úložných prostor pro uchovávání domácích potřeb se vyplatí sáhnout po nábytku s funkcí úschovy.
Objemný zahradní box Prosperplast vám pomůže ovládnout každý nepořádek. Je praktickým a díky kolečkům také lehce přemístitelným pomocníkem.
Box je lehký, odvětraný a chrání uschované předměty před náhlým deštěm. Lehce v něm uschováte polštáře ze zahradního nábytku, deky, zahradní potřeby, menší nábytek nebo hračky pro děti.
Vestavěný držák s možností uzamčení vám dovolí zamknout cennější věci uvnitř. Boční strany mají mozaikovou strukturu a jsou zdobené imitací ratanového výpletu.
Kvalitní, bezúdržbový box je odolný vůči atmosférickým vlivům a nemusí se nijak konzervovat. Jednotlivé části boxu se zacvakají do sebe, takže vám jeho sestavení nezabere moc času.
Dostupný v barvě umbra a antracit.