Sklopec - past na kuny 1m zátvor lasička, potkan oka 19x19mm Zobrazit větší

Sklopec - past na kuny 1m zátvor lasička, potkan oka 19x19mm

C07.4316.0007

1234567893426

Nový produkt

2 ks

Skladem

1 499,00 Kč s DPH

1 238,84 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Sklopec - past na kuny 1m zátvor lasička, potkan oka 19x19mm

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Past na kuny 1m – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm

Rozměry: délka 1 m, šířka 19 cm, výška 24 cm. Průměr drátu 2 mm a rozměr ok 19 x 19 mm – pozinkované bodované pletivo. Součástí nášlapu je hák, sloužící k pevnému uchycení návnady. Jedná se o univerzální past na odchyt lasiček, potkanů, kun a další škodné. Pro účinnější odchyt je dobré dát z obou stran náběhy z prken stejné výšky ve tvaru V - úhel 120 stupňů. Ty v noci navedou kunu do sklopce, i když je past nastražená bez návnady. Past se umístní do volného prostoru, nebo podél zdí , kda zanechává své exkrementy s peckama, atd. Kuna trasu nemění a mladé kuny taktéž.

Nastražení pasti je jednoduché : vchodové dvířka podpírá koncový drát, který je uprostřed  kolmo dolů prodloužen jako čidlo a založen za drát z nášlapu. Pohyb nášlapu uvolní čidlo a dvířka z obou stran pasti se dvířka spustí a zajistí se. Past pokládáme v rukavicích a pokud máte možnost drůbežího nebo holubího trusu, rozmíchejte ve vodě a postříkejte past. Tak se zruší podstatně rychleji pachy nažádoucí.

Tekutá návnada č. 4318 na odchyt kun, lasiček a tchořů. Extrakt přírodních vůní silně lákající je bezpečný a není jedovatý. Na středový hák nášlapu pasti č. 316 napíchneme hadřík 5 x 5cm, na který nakapeme tekutou návnadu tak, aby hadřík byl z 1/3 až poloviny zvlhčen. Past kontrolujeme vždy nejméně jednou denně.

Rady z výstav: Po vyjasnění, kde bude sklopec umístněn, pokládat a nastavit sklopec v rukavicích, abychom eliminovali co nejvíce pachů, mělo by to platit i pro obuv.

Návnada: sušené švestky s peckou, kuna ráda vylupuje jadérka, tradičně vajíčko, hlava z uzenáče, kůže ze slaniny, zelené bompari, nutela.