Past S2- průchozí na potkany, lasičky - 50cm Zobrazit větší

Past S2- průchozí na potkany, lasičky - 50cm

C07.43S2.0007

1234567893419

Nový produkt

2 ks

Skladem

715,00 Kč s DPH

590,91 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Past S2- průchozí na potkany, lasičky - 50cm

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Past S2-průchozí na potkany, lasičky - 50 cm

 Celopozinkovaná, bodované pletivo i síle drátu 1,9mm, očka 19 x 19mm, délka 50cm, šířka 14 cm, výška 14 cm. Past je velmi pevná a střed nášlapu s hákem je na každou stranu přes 25 cm, což je předpoklad na odchyt  dospělých potkanů a lasiček. Past nemá velké rozměry, proto ji můžeme vložit do mezer, nebo menšího prostoru. Dá se chytat i tak, že jedna strana je uzavřena a druhá se nastaví na spuštění. V tom případě se návnada položí za nášlap, blíže k uzavřé  straně. Návnada se použije hlava z uzenáče, malá miska s kukuřicí, granulema, Stop-gel na hlodavce, vnitřnosti, arašídová pomazánka, nugeta atd, potkan je všežravec.

Nastavení pasti: past položíme na bok tak, aby středový trn směřoval kolmo nahoru. Boční šikmá dvířka uvolníme směrem nahoru a podložíme pracovním oboustranným drátem a středový trn založíme za drát od nášlapu. Při jakémkoliv doteku na nášlap se uvolní středový trn, který drží padací dvířka v otevřené poloze a dvířka uzavřou potkana.