Sleva! Platník hnojivo na pokojovky kvetoucí 500ml Zobrazit větší

Platník hnojivo na pokojovky kvetoucí 500ml

C58.66168.0049

Nový produkt

3 ks

Skladem

50,00 Kč s DPH

41,32 Kč bez DPH

-49,00 Kč

99,00 Kč s DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Platník hnojivo na pokojovky kvetoucí 500ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Charakteristika:
Vícesložkové hnojivo NPK se sírou, hořčíkem a stopovými prvky v chelátové formě (železem, bórem, manganem, molybdenem, mědí a zinkem) určené k základnímu hnojení, ale i k přihnojování během vegetace.

Chemické a fyzikální vlastnosti:
Celkový dusík rozpustný ve vodě jako N - 6,1%, fosfor rozpustný ve vodě jako P2O5 - 4,2%, draslík rozpustný ve vodě jako MgO - 0,3%, bór rozpustný ve vode jako B - 0,01%, železo v chelátu EDTA rozpustné ve vodě jako Fe - 0,03%, měď v chelátu EDTA EDTA rozpustná ve vodě jako Cu - 0,002%, molybden v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mo - 0,001%, Mangan v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mn - 0,01%, Zinek v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Zn 0,003%.

Rozsah a způsob použití:
PLANTÍK PRO POKOJOVÉ ROSTLINY KVETOUCÍ je plné kapalné hnojivo se stopovými prvky v chelátové formě určené k univerzálnímu hnojení rostlin, převážně okrasných květem, bez zvýšených nároků jednotlivých rostlin. Aplikuje se zálivkou půdy, při přihnojování během vegetace.

Doporučené dávkování:
Pravidelné hnojení IV - X. měsíc - každých 14 dnů 1uzávěr (15ml) do 3l vody. Pravidelné hnojení XI. - III. měsíc - každých 30 dnů 1 uzávěr (15ml) do 3 l vody. Doporučené dávkování je pouze orientační, vždy je nutné dbát na aktuální potřebu rostlin.
Vydatnost: až 100l hnojivé zálivky.
Přednosti PLANTÍKA: Vyvážené širokospektrální NPK hnojivo, zabezpečující optimální příjem makro a mikroprvků. Vzhledem ke kapalné formě velmi jednoduchá aplikace.
Skladování: Skladujte v suchu, v originálních obalech odděleně od potravin. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí.
Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovavejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa a vypijte asi 0,5l vody.
Likvidace obalů: Prázdné obaly ukládejte s komunálním odpadem, nespalujte!
Doba použitelnosti: neomezená
Obsah balení: 500ml