Plantík na fikusy 500ml Zobrazit větší

Plantík na fikusy 500ml

C58.66175.0049

8595078516185

Nový produkt

3 ks

Skladem

98,00 Kč s DPH

80,99 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Plantík na fikusy 500ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Charakteristika:
Vícesložkové hnojivo NPK se sírou, hořčíkem a stopovými prvky v chelátové formě (železem, bórem, manganem, molybdenem, mědí a zinkem) určené k základnímu hnojení, ale i k přihnojování během vegetace.

Chemické a fyzikální vlastnosti:
Celkový dusík rozpustný ve vodě jako N - 7,1%, fosfor rozpustný ve vodě jako P2O5 - 3,1%, draslík rozpustný ve vodě jako K2O - 4,9%, hořčík rozpustný ve vodě jako MgO - 0,3%, bór rozpustný ve vodě jako B - 0,01%, železo v chelátu EDTA rozpustné ve vodě jako Fe 0,03%, měď v chelátu EDTA rozpustná ve vodě jako Cu - 0,002%, molybden v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mo - 0,001%, Mangan v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mn - 0,01%, Zinek v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Zn - 0,003%.

Rozsah a způsob použití:
PLANTÍK PRO FIKUSY je plné kapalné hnojivo se stopovými prvky v chelátové formě určené ke hnojení pokojových, ale i venkovních rostlin, převážně okrasných listem. Mezi stěžejší rostliny patří fikusy, jak malolisté, tak i velkolisté, plazivé, lyrový, nebo retusa. Aplikuje se zálivkou půdy, při přihnojování během vegetace.

Doporučené dávkování:
Pravidelné hnojení IV. - X. měsíc - každých 14 dnů 1 uzávěr (15ml) do 3 l vody. PRavidelné hnojení XI.- III. měsíc každých 30 dnů 1 uzávěr(15ml) do 3 l vody. Doporučené dávkování je pouze orientační, vždy je ntné dbát na aktuální potřebu rostlin.
Vydatnost: až 100l hnojivé zálivky.
Přednosti PLANTÍKA: Vyvážené širokospektrální NPK hnojivo, zabezpečující optimální příjem makro i mikroprvků. Vzhledem ke kapalné formě velmi jednoduchá aplikace.
Skladování: Skladujte v suchu, v originálních obalech odděleně od potravin. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí.
Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte oddělené od potravin, nápojů a krmiv.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
Při zasažení očí: Nekolik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování.
Při náhodném požití: Vypláchněe ústa a vypíjte asi 0,5l vody.
Likvidace obalů: Prázdné obaly ukládejte s komunílném odpadem, nespalujte!
Doba použtelnosti: Neomezená
Obsah balení: 500ml