Sleva! Plantík na muškáty 500ml Zobrazit větší

Plantík na muškáty 500ml

C58.66173.0049

8595078516161

Nový produkt

2 ks

Skladem

55,00 Kč s DPH

45,45 Kč bez DPH

-43,00 Kč

98,00 Kč s DPH


Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 30 dní byla

Historie ceny

Plantík na muškáty 500ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Charakteristika:
Vícesložkové hnojivo NPK se sírou, hořčíkem a stopovými prvky v chelátové formě (železem, bórem, manganem, molybdenem, mědí a zinkem) určené k základnímu hnojení, ale i k přihnojování během vegetace.

Chemické a fyzikální vlastnosti:
Celkový dusík rozpustný ve vodě jako N - 6%, fosfor rozpustný ve vodě jako P2O5 - 5,2%, draslík rozpustný ve vodě jako K2O - 4,9%, hořčík rozpustný ve vodě jako MgO - 0,3%, bór rozpustný ve vodě jako B - 0,01%, železo v chelátu EDTA rozpustné ve vodě jako Fe - 0,03%, měď v chelátu EDTA rozpustná ve vodě jako Cu - 0,002%, molybden v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mo - 0,001%, Mangan v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mn - 0,01% Zinek v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Zn - 0,003%.

Rozsah a způsob použití:
PLANTÍK PRO MUŠKÁTY je plné kapalné hnojivo se stopovými prvky v chelátové formě určené ke hnojení muškátů a balkonových rostlin. Mezi stěžejší rostliny patří muškáty, million bells, surfinie a další rostliny okrasné květem. Aplikuje se zálivkou půdy, při přihnojování během vegetace.

Doporučené dávkování:
Pravidelné hnojení - každých 14 dnů 1 úzávěr(15ml) do 3l vody. Doporučené dávkování je pouze orientační, vždy je třeba dbát na aktuální potřebu rostliny.
Vydatnost: až 100l hnojivé zálivky.
Přednosti PLANTÍKA: Vyvážené širokospektrální NPK hnojivo, zabezpečující optimální příjem makro a mikroprvků. Vzhledem ke kapalné formě velmi jednoduchá aplikace.
Skladování: Skladujte v suchu, v originálních obalech odděleně od potravin. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí.
Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovavejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa a vypijte asi 0,5l vody.
Likvidace obalů: Prázdné obaly ukládejte s komunálním odpadem, nespalujte!
Doba použitelnosti: neomezená
Obsah balení: 500ml