Plantík na orchideje a bromelie 500ml Zobrazit větší

Plantík na orchideje a bromelie 500ml

C58.66166.0049

8595078516093

Nový produkt

2 ks

Skladem

98,00 Kč s DPH

80,99 Kč bez DPH


Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Plantík na orchideje a bromelie 500ml

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Zaslat dotaz
Nakupujte hned, plaťte později.
Bez poplatků.

Platím PAK

Parametry

MJ ks

Více informací

Charakteristika:
Vícesložkové hnojivo NPK se sírou, hořčíkem a stopovými prvky v chelátové formě (železem, bórem, manganem, molybdenem, mědí a zinekm) určené k základnímu hnojení, ale i k přihnojování během vegetace.
Chemické a fyzikální vlastnosti:
Celkový dusík rozpustný ve vodě jako N - 5,5%, fosfor rozpustný ve vodě jako P2O5 - 5,5%, drslík rozpustný ve vodě jako K2O - 5,5% bór rozpustný ve vodě jako B - 0,01%, železo v chelátu EDTA rozpustné ve vodě jako Fe - 0,03%, měď rozpustná v chelátu EDTA rozpustná ve vodě jako Cu 0,002%, molybden v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mo - 0,001%, Mangan v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Mn - 0,01%, Zinek v chelátu EDTA rozpustný ve vodě jako Zn - 0,003%.

Rozsah a způsob použití:
PLANTÍK PRO ORCHIDEJE je plné kapalné hnojivo se stopovými prvky v chelátové formě určené ke hnojení orchidejí, bromélií, guzmánií a dalších epifytických rostlin. Aplikuje se zálivkou půdy nebo máčením kůrového substrátu v hnojivém roztoku během vegetace.

Doporučené dávkování:
Pravidelné hnojení IV. - X. měsíc - každých 14 dnů 1 uzávěr(15ml) do 5 l vody. Pravidelné hnojení XI. - III. měsíc - každých 30 dnů 1 uzávěr(15ml) do 5 l vody. Doporučené dávkování je pouze orientační, vždy je nutné dbát na aktuální potřebu rostlin.
Vydatnost: až 100l hnojivé zálivky.
Přednosti PLANTÍKA: Vyvážené širokospektrální NPK hnojivo, zabezpečující optimální příjem makro i mirkoprvků. Vzhledem ke kapalné formě velmi jednoduchá aplikace.
Skladování: Skladujte v suchu, v originálních obalech oddělené od potravin. Výrobek uschovejte mimo dosah dětí.
Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci: Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla
Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Při náhodném požití: Vypláchněte ústa a vypijte asi 0,5l vody
Likvidace obalů: prázdné obaly ukládejte s komunálním odpadem, nespalujte!
Doba použitelnosti: Neomezená
Obsah balení: 500ml